Výborné utkání na ledě i na tribuně, takový byl úterní duel v hanácké metropoli, který naši hokejisté ovládli a zvítězili 6:3.

Už úvod utkání napověděl, že se budou z vítězství radovat hosté, jak to stokrát říkali naši fanoušci. Po gólech Svačiny, Gernáta a Krajíčka vedli Oceláři ve 13. minutě o tři góly a vyhnali z brány slovenského gólmana Konráda.

Domácí diváky nakopl až snižující gól Knotka ze začátku druhé třetiny, jenže Třinec rychle odpověděl a po šestém gólu Wereka znělo ocelářským kotlem „deset, deset.“

Jejich přání se však nenaplnilo, jelikož na šestý gól kanadského útočníka už nikdo z Třineckých ve zbytku zápasu nenavázal. Skóre pouze na začátku třetí třetiny korigoval Škůrek, ale ani tato trefa nemohla zkazit radostný pocit Ocelářů ze zisku tří bodů.

Bohužel těsně před koncem utkání jistá osoba odpálila v třineckém kotli pyrotechniku. Viník, kterého již známe, má od tohoto výjezdu zákaz účasti na dalších výjezdech. O dalších trestech se jedná.

Důrazně všechny varujeme – NEZKOUŠEJTE TO! PYROTECHNIKA NA STADION NEPATŘÍ!