Nejlepší tým základní části, celek Liberce je naším posledním soupeřem v cestě za vysněným titulem. Už první zápasy na severu Čech ukázaly, že se do finále dostala dvě nejlepší družstva v sezóně.

Za vyrovnaného stavu pokračuje série ve WERK Aréně. Třinečtí zvládli v Liberci první zápas, když dvěma góly v přesilových hrách zvítězili 2:1.  V odvetě byl lepší Liberec a získal první bod za výhru 3:1.

Důležitým faktorem série bude atmosféra. V sedmém zápase semifinále proti Plzni byla výborná. Říká se, že opakování je matkou moudrosti. Sérii máme ve svých rukou. Pokud všechny domácí zápasy dotáhneme do vítězného konce, trofej zůstane pod Javorovým.

Je jen na vás, jak k zápasu přistoupíte. Pevně věříme, že zakoupením vstupenky vaše podpora nekončí a pomůžete hnát Oceláře svými hlasivkami. Bouřlivé prostředí nutí soupeře k chybám a pozitivní fandění je motorem k úspěchu.

Před pondělním utkáním dojde k celostadionovému choreu. Vše proběhne po státní hymně před úvodním buly, tak buďte včas na svých místech, ať náročná práce fanoušků vynikne. Navlečte na sebe červenobílé barvy! Jdeme za svým snem!