Tři tituly v řadě, velké postavy na ledě i na lavičce. Jedna éra odchodem trenéra Václava Varadi končí, ale druhá začíná. Letošní ročník Tipsport extraligy bude hodně vyrovnaný a obhajoba titulu velice těžká. I proto bude důležitá podpora z tribun. Nová sezóna startuje soutěžními zápasy už na začátku září, kdy Oceláři v rámci Ligy mistrů přivítají irský Belfast. V prodeji jsou již permanentní vstupenky.

Určitě se již ptáte: A co členové fanklubu? Pro ty je připravena exkluzivní cena 3300 Kč. V ceně je členství v našem spolku v hodnotě 300 Kč a akční cena permanentky, ve které je 26 zápasů základní části, všechny zápasy play-off, duely základní skupiny Ligy mistrů a samozřejmě i předsezónní přátelská střetnutí na ledě WERK Arény.

Stávající majitelé: Prodloužení permanentní vstupenky musíte provést osobně na pokladně WERK Areny. Spolu s permanentní vstupenkou je nutné provést kontrolu osobních údajů. Každá permanentka musí mít unikátního vlastníka, není možné, aby jedna osoba vlastnila více permanentek.

Noví členové: Zájemci o členství musí vyplnit přihlášku (ZDE) a souhlas se zpracováním osobních údajů (ZDE), Ten pak odevzdat při koupi permanentní vstupenky na pokladně. Pokud permanentku nechcete, ale chcete být členy, pak částku za členský příspěvek zašlete na účet mBank 670100-2201351658/6210 a dejte nám vědět na e-mailovou adresu fanclub@email.cz.

Prodej a nabití permanentních vstupenek bude probíhat v tomto měsíci na pokladnách WERK Areny každé pondělí a středu od 10 do 16 hodin. Od července pak jen v pondělí.

Důležitá informace:

  • Se zaplacením permanentky a členského příspěvku se stáváte členem a souhlasíte s pravidly spolku Fanclub HC Oceláři Třinec (ZDE).